01.08.2021 - Aile Sağlığı Elemanları Federasyonu

Sağlık bir ekip işidir,hastaların ve çalışanların güvenliği,refahı ve huzuru için gece gündüz demeden çalışan güvenlik görevlisinin arkadaşlarımızın yaptıklarının karşılığı bu olmamalı, Maltepe Süreyyapaşa Göğüs hastalıkları hastanesinde karantinada olan hastasını görmek isteyen bir kişi 2 özel güvenlik görevlisini bıçaklayarak ağır yaraladı. özel güvenlik görevlilerine acil şifa diliyoruz.. Zor dönemden geçtiğimiz bu süreçte özel güvenlik görevlilerine yapılan bu alçak saldırıyı şiddetle kınıyoruz Saldırıyı yapan şahsın en ağır şekilde ibreti alem için cezalandırılması gerekmektedir #SAĞLIKTA #ŞİDDETE #HAYIR

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde coronavirüs servisine hasta yakınları alınmadığı için hastane güvenliği bıçaklandı.

Hasta yakınları tarafından döner bıçağıyla bıçaklanan hastane güvenliğine ilk müdahalenin Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapıldı.

Hastane Güvenliği arkadaşlarımızdan biri hafif yaralanırken, diğer güvenlik görevlisinin sevk edildiği Göztepe Eğitim ve Araştırma hastanesinde ameliyata alındığı, ameliyat sonrası yoğun bakım servisine alındığı bilgisini edindik. Sol kolunda ciddi kesik yaraları bulunan güvenlik görevlisinin hayati tehlikesinin olmadığı ancak kan kaybı yaşadığı için yoğun bakımda gözlem altında tutulduğu öğrenildi. Tedavisi devam eden güvenlik görevlisi sağlık çalışanı arkadaşımıza acil şifalar diliyoruz.

Aile Sağlığı Çalışanları olarak görevimizin başındayız.Alkışın taktiri yetmediğini Üzülerek gördük yine. Etkin bir sağlıkta şiddet yasası istiyoruz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
WhatsApp chat