22.04.2019 - Aile Sağlığı Elemanları Federasyonu

Yasemin PAKİŞ

Asef başkanı Yasemin PAKİŞ, 07.09.1983 tarihinde İstanbul’ da doğdu. Neslişah ilkokulu’ nda ilköğrenimini, Fatih Kız Lisesi’ nde Orta ve Lise öğrenimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Bakırköy Sağlık Yüksek Okulu’ ndan 2004 yılında ebe olarak mezun oldu. 2012 yılında yine İstanbul Üniversitesi’ nde pedagojik enformasyon eğitimi alarak,acil sağlık hizmetleri öğretmeni olmaya hak kazandı. Meslek hayatına, İstanbul Üniversitesi kalp ve Damar Cerrahisi yoğun bakım ünitesinde çalışarak başladı. Daha sonra sırasıyla TDV 29 Mayıs Hastanesi (çocuk kliniği), İstanbul Üniversitesi kardiyoloji enstitüsü (çocuk kalp ve damar cerrahisi), İstanbul Gaziosmanpaşa Merkez Sağlık Ocağında çalışmıştır. Halen İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy aile sağlığı merkezinde çalışmaya devam etmektedir. İsahed kurucu üyesi ve yönetim kurulu başkanı olan Yasemin PAKİŞ, evli ve 2 çocuk annesidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. MERVE KURT dedi ki:

    YASEMİN HANIM İYİ GÜNLER BİZ YALOVA ALİE SAĞLIĞI ELEMANLARI OLARAK İLİMİZDE YALOVA AİLE SAĞLIĞI ELEMANLARI DERNEĞİNİ ( YASED ) OLUŞTURUP TARAFINIZDAN KURULMUŞ OLAN FEDERASYONA ÜYE OLMAK İSTEMEKTEYİZ. BU KONUDA İZLEYECEĞİMİZ YOL HAKKINDA DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ. İYİ GÜNLER.

  2. Sonay dedi ki:

    İzmirde çalışıyorum.İletişim numaranız olmadıgı için ulaşım sağlayamıyorum.Önemli bir konuda görüsme sağlamak amacıyla mail adresimden ulaşmanızı bekliyorum.Teşekkürler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat